Кошик
63 відгуки
Категорії
+380
98
842-13-59
CENTURIO
Сергій
79037УкраїнаЛьвівська областьЛьвівУкраїна. Львів.
Мапа
Професійне кухонне обладнання SMEG

Професійне кухонне обладнання SMEG

Професійне кухонне обладнання SMEG

26.09.13

ПРЕДСТАЛЯЮЧИ     ДОСКОНАЛІСТЬ

Найостанніші технічні   досягнення для професійної  техніки: Smeg Foodservice Solutions  це підрозділ компанії  Smeg. що створює продукцію для   даного сегмента ринку. Величезний   професійний досвід по   проектуванню і виробництву  приладів дозволяє впроваджувати   нові інноваційні рішення та  гарантувати максимальний комфорт   для споживачів.

Smeg створив модельний ряд різного професійного обладнання. Зокрема це  спеціалізовані  Конвекційні печі  Smeg (http://etsks.prom.ua/g440826-konvektsjn-pech)  для випічки кондитерських і  хлібобулочних виробів, для яких    основні параметри це надійність   приладів і оптимальна якість   випічки. Підігрівачі посуду,  розстійні шафи та різноманітні   деки  доповнюють модельний ряд    професійних печей Smeg.  

     Це Теплові вітрини   Smeg (http://etsks.prom.ua/g498383-vtrini-teplov), Посудомийні машини   Smeg (http://etsks.prom.ua/g484134-profesjn-posudomijn-mashini), різноманітні барні  Холодильні шафи. Холодильні шафи для вина  Smeg (http://etsks.prom.ua/g635692-holodilniki), тощо.

МІЦНІСТЬ

Професійна техніка Smeg має 50літній досвід на ринку. Вона виготовлена   з кращих матеріалів, які є дуже  міцними і довговічними.

БЕЗПЕКА

Безпека при використанні досягається  завдяки спеціальним матеріалам і  передовому дизайну і дозволяє   оптимально використовувати обладнання  з абсолютною впевненістю.

нержавіюча сталь  забезпечує чистоту і гігієну і задовольняє   навіть найвищим вимогам. Компактний   розмір професійного обладнання SMEG  дозволяє використовувати його   практично в будь-яких приміщеннях.

ІННОВАЦІЙНИЙ ДИЗАЙН

Професійне Кухонне обладнання  Smeg завжди впізнаване завдяки його  унікальному дизайну. Воно  привабливе на   вигляд  і чудово підходить для установки в   місцях огляду - де воно буде окрасою залу. Воно містке, просте  у використанні і в установці, ідеальне для  роботи в барах, пабах, кафе, ресторанах,  кондитерських, торгових точках готової їжі та   пекарнях.