Кошик
62 відгуки
Категорії
+380
98
842-13-59
CENTURIO
Сергій
79037УкраїнаЛьвівська областьЛьвівУкраїна. Львів.
Мапа

ВИРОБНИК WHIRLPOOL

ВИРОБНИК WHIRLPOOL

05.12.13

Європейський ринок був завойований компанією в 15-літній період починаючи з 1989 року. Зараз це європейська торгова марка № 1 .

Концерн складається з американських і європейських заводів , які розміщені в 13 країнах світу , на цих заводах зайнято понад 60 тисяч чоловік. Концерн є виробником повного асортименту побутового і професійного обладнання, яке відрізняються такими якостями , як зручність в експлуатації і економічність.

Whirlpool займає провідне становище по продажу побутового і професійного обладнання у всьому світі. Техніка Whirlpool , як повідомляє неупереджена статистика , користується попитом у споживачів ста сорока країн , швидкість продажів ― один виріб кожні 2 секунди .

Інтернет-магазин "ЦЕНТУРІОН" пропонує  спектр професійної техніки марки Whirlpool : це і посудомийні машини , і пральні машини , витяжки , холодильники , духовки, мікрохвильові печі , варильні панелі.

Попередні статті
 • 24.10.13 Парове обладнання Unitekno
  Парове обладнання Unitekno

  Італійська компанія Unitekno відома на ринку парової техніки вже давно. І можна стверджувати , що це - одна з найбільш прихильних до впровадження останніх технічних досягнень компаній на цьому ринку.

  Повна версія статті
 • 07.10.13 Коно-піца новинка фаст-фуду
  Коно-піца новинка фаст-фуду

  Піца Торнадо - вона ж піца коно ( Pizza cono ) , новинка , яка викликала справжній фурор на ринку швидкого харчування ( фастфуду ) , охопивши практично всі континенти нашої планети. Підкоривши США і Європу.

  Повна версія статті
 • 03.10.13 Професійне кухонне обладнання HENDI
  Професійне кухонне обладнання HENDI

  Міжнародна група HENDI - лідер на європейському ринку професійного обладнання для підприємств громадського харчування і торгівлі.Бренд HENDI широко відомий в Європі і користується великою повагою серед ...

  Повна версія статті