Кошик
63 відгуки
Категорії
+380
98
842-13-59
CENTURIO
Сергій
79037УкраїнаЛьвівська областьЛьвівУкраїна. Львів.
Мапа
Німецька компанія Miele

Німецька компанія Miele

Німецька компанія Miele

05.02.14

Минулий шлях більший століття до становлення європейським лідером у виробництві якісної , довговічної , багатофункціональної побутової та професійної техніки.

«Місія MIELE полягає в тому , щоб створювати надійну продукцію , якою клієнти будуть насолоджуватися протягом життя».

В даний час випускається повний асортимент вбудованої побутової техніки Miele : варильні панелі , духові шафи , мікрохвильові печі , посудомийні машини , витяжки , холодильники , пральні машини Miele , а також прасувальні машини і пароварки.
Miele довела , довготривалий успіх можливий тільки тоді , коли цілком можна поручитися за якість своєї продукції. Девіз компанії - « Immer besser » або « Назавжди краще». Більше ніж 14 000 службовців Miele беруть участь у виробництві приладів , які швидко і якісно виконують свою роботу. Miele є піонером в багатьох областях. У 1927 році випущена півмільйонна пральна машина Miele. Перша посудомийна машина в Європі з'явилася в 1929 році. У 1956 році з'являється перша повністю автоматична пральна машина , а два роки по тому доповнюється сушильної машиною. У 1960 році Мілє впроваджує найбільш передову  технологію емалювання . Застосовувана технологія дозволяє наносити емаль за один раз , а не в два прийоми , як раніше. З кінця 60 - х років компанія концентрується на випуску домашньої побутової техніки Miele і промислового устаткування.
Висока якість продукції Miele відома не лише в Німеччині , але і на інших континентах. Представництва розташовані в 31 країні , в тому числі в США , Австралії , Японії , ПАР і Європі. 92 відсотки власників виробів Miele погодилися б придбати тільки Miele - це вища оцінка для виробника побутової техніки.

Попередні статті