Кошик
61 відгук
Категорії
+380
98
842-13-59
CENTURIO
Сергій
79037УкраїнаЛьвівська областьЛьвівУкраїна. Львів.
Мапа

Компанія Unox

Компанія Unox

17.02.14

Історія

Компанія Unox була заснована в 1990 році і, як зазначено на офіційному сайті компанії «почала свою діяльність з ремісничого типу виробництва». Вже через п'ять років «завдяки успіху на ринку, вона перейшла до індустріального типу виробництва, адаптуючи традиційну модель, що базується на великих виробничих площах». У 2004 році компанія впровадила т.зв. «Бережливе виробництво» (lean manufacturing), що дозволило поліпшити якість обробки і збірки, а також точність у постачанні, зменшити кількість браку.

 

Виробництво

Unox займає перше місце в світі з виробництва пароконвектоматів і конвекційних печей. Обсяг виробництва пароконвектоматів досягає 130 тис. і більше тисяч на рік.

Компанія має представництва більш ніж в 85 країнах світу. Професійне теплове обладнання компанії використовується  в секторі гастрономії, кондитерського та хлібобулочного виробництва, і т.зв. «Галузі гостинності» (HoReCa), в т.ч. ресторанах, кафе, фастфудах (швидкій ресторації).

 

Розробки та технології

Unox постійно розробляє та впроваджує в своє теплове обладнання інноваційні рішення і технології, покликані полегшити і зробити більш ефективною роботу на кухні. З цією метою компанія співпрацює з провідними науковими та освітніми установами Італії. Зокрема, в березні 2012 року Unox оголосила конкурс на отримання стипендії для дослідження на тему «Контроль і моніторинг параметрів тривалої теплової обробки їжі при середніх температурах».   

 

Нові рішення компанія патентує; на сьогоднішній день компанія має більше п'ятдесяти зареєстрованих патентів

Попередні статті