Кошик
62 відгуки
Категорії
+380
98
842-13-59
CENTURIO
Сергій
79037УкраїнаЛьвівська областьЛьвівУкраїна. Львів.
Мапа

Компания ELECTROLUX

Компания ELECTROLUX

16.04.14

Ця компанія в 1912-му випустила перший в історії порохотяг, чим і прославилася. У 1921 році ELEСTROLUX починає випуск порівняно недорогих порохотягів  Model V, на які тут же з'являється величезний попит, а в 1925-му освоює виробництво перших холодильників. 
У 70-80 роках XX століття компанія продовжує зростати і розширюється - купуються французькі та американські компанії «Artur Martin »,« Husquarna »,« White Consolidated Сo »,« Eureka », а також італійську Zanussi. У 1992 році в концерн ELECTROLUX входить підрозділ побутової техніки німецької компанії AEG. Сьогодні ELECTROLUX - одна з найбільших компаній в світі. Її продукція реалізується в 150 країнах світу. У рік продається близько 55 млн. виробів на суму понад 125 млн. шведських крон. Основне з правил компанії - два товари різняться в ціні тільки в тому випадку, якщо у них різний набір функцій, а якість при цьому завжди залишається однаково бездоганною. У складі ELECTROLUX безліч напрямів: від побутової техніки до професійного кухонного, прального та опалювального обладнання. Світ опалювального обладнання шведської компанії Electrolux неймовірно різноманітний: це електричні накопичувальні і проточні водонагрівачі, газові водонагрівачі («колонки») - всього більше 40 надійних і безпечних пропозицій для підготовки гарячої води, що відрізняються особливими перевагами і, звичайно, багатофункціональні газові котли.

Попередні статті
 • 17.02.14 Компанія Unox
  Компанія Unox

  Unox - італійська компанія, виробник професійних печей: пароконвектоматів , конвекційних печей а також контактних грилів . Є одним з найбільш відомих брендів теплового обладнання.

  Повна версія статті
 • 12.02.14 Компанія CRYSTAL
  Компанія CRYSTAL

  Компанія CRYSTAL.S.A. є одним з найбільших виробників промислового холодильного та морозильного обладнання в Греції.

  Повна версія статті
 • 05.02.14 Німецька компанія Miele
  Німецька компанія Miele

  Німецька компанія Miele ( Мілє ) була заснована липні 1899 Карлом Мілє і Райнхардом Цинканом в невеликому селі Херцеброк . Сьогодні вже їхні правнуки взяли на себе відповідальність за компанію.

  Повна версія статті