Кошик
63 відгуки
Категорії
+380
98
842-13-59
CENTURIO
Сергій
79037УкраїнаЛьвівська областьЛьвівУкраїна. Львів.
Мапа
Конвекційні печі "GARBIN" Італія

Конвекційні печі "GARBIN" Італія

Конвекційні печі "GARBIN" Італія

28.07.14

З точки зору експлуатаційних витрат конвекційні печі Garbin вдало підійдуть для таких форматів підприємств громадського харчування, як невеликі кафе, кав'ярні, секції випічки і виїзного обслуговування.

Для знаючих рестораторів, досить сказати, що найближчим конкурентом GARBIN в Європі є обладнання UNOX, досить широко представлене на українському ринку. GARBIN і UNOX - обладнання одного класу з, приблизно, однаковими функціями, але GARBIN в середньому на 10-15% дешевше ніж UNOX. Але, тим не менш, обладнання GARBIN має ряд переваг.

· По-перше , це наявність модельного ряду як з електронним, так і з механічним управлінням. Устаткування з механічним управлінням, природно, дешевше і стійкіше до перепадів напруги - серйозної проблеми вітчизняного енергопостачання. Автоматичні ж конвектомати GARBIN безперебійно працюють на 20 різних програмах на 9 ступенях (змін температури і вологості) кожна ..

· По-друге , конвектомати GARBIN мають подвійний формат завантаження, тобто, в одну і ту ж одиницю обладнання можна завантажувати як звичайні гастроємності GN 1-1, так і пекарські деки 600 × 400, що дає можливість більш ефективно використовувати дане устаткування, як в режимах приготування гастрономічних страв, так і при пекарському виробництві.

· По-третє , обладнання GARBIN має мінімальне для своєї продуктивності енергоспоживання. Наприклад, конвекційні печі GARBIN серії 44, при продуктивності 32,4 кг випічки (тобто 324 вироби вагою 100 грам) на годину, підключається до електромережі в 380 В і споживає всього 5,2-6 кВт / год.

Попередні статті