Кошик
63 відгуки
Категорії
+380
98
842-13-59
CENTURIO
Сергій
79037УкраїнаЛьвівська областьЛьвівУкраїна. Львів.
Мапа
Компанія BARTSCHER (Німеччина)

Компанія BARTSCHER (Німеччина)

Компанія BARTSCHER (Німеччина)

11.08.14

Торгівля йшла добре, магазин розростався, і з часом компанія стала великим постачальником кухонного обладнання для громадського харчування.

У 1959 році продукція під маркою Bartscher набула широкої популярності в Німеччині, багато кафе і ресторанів гідно оцінили практичність цього обладнання.

А в 70-х роках минулого століття компанія вийшла на світовий ринок. Сьогодні кухні, оснащені обладнанням компанії Bartscher, можна зустріти в 60 країнах.

Устаткування Bartcher успішно використовується на підприємствах громадського харчування і в готельному бізнесі: в ресторанах, барах, кафе, готелях, їдальнях, базах відпочинку, нічних клубах - в більш ніж 60 країнах світу. А сама компанія, в своїй сфері, вже більше 30 років є одним з лідерів на світовому та європейському ринках.

У структурі компанії не тільки виробництво та відділи продажів, але також інженерні та технічні лабораторії для розробки нових продуктів, склади, навчальні та демонстраційні приміщення.Центральний офіс і склад знаходяться в місті Зальцкоттене (Salzkotten) штат якого налічує більше 130 чоловік. Також у компанії є представництва у Франції, Польщі, Австрії, Нідерландах

 

 

Попередні статті