Кошик
63 відгуки
Контакти
CENTURIO
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380 показати номер
Сергій
УкраїнаЛьвівська областьЛьвівУкраїна. Львів.79037
Мапа

Бонети

Конструкція холодильних і морозильних бонет
Бонети можуть мати різну конструкцію:
-бонети-ларі
-відкриті бонети (бонети відкритого типу)
-засклені бонети
Ларі-бонети або Бонети-скрині являють собою закриту холодильну вітрину, оснащену зверху розсувними скляними стулками. Ларі бонети зазвичай встановлюються в магазини самообслуговування, де їх використовують для зберігання напівфабрикатів, морозива, розфасованих і зважених продуктів. Їх відмітною особливістю є можливість завантажувати в холодильну камеру великий обсяг продуктів.
Відкриті бонети зазвичай використовуються в магазинах самообслуговування. Бонети відкритого типу іноді також називають панорамними, тому що вони оснащуються бічними скляними бортиками. Панорамні бонети зазвичай розміщують в центрі залу для залучення покупців.
Засклені бонети , як правило, встановлюються уздовж внутрішніх стін залу. У засклених або пристінних бонетах зберігають вагові продукти або штучні товари високої вартості. Пристінні бонети також можуть встановлюватися в єдину лінію різної конфігурації, якщо дозволяє їх конструкція. З таких боннет товари дістає продавець, а не покупець.
facebook twitter