Кошик
63 відгуки
Контакти
CENTURIO
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380 показати номер
Сергій
УкраїнаЛьвівська областьЛьвівУкраїна. Львів.79037
Мапа

5) Механічне обладнання

Особливий тип ресторанного обладнання Щоби приготувати смачні, корисні, оригінальні страви, одного теплового обладнання замало. Адже продукти, які от-от стануть частиною чергового кухарського шедевру, треба належним чином підготувати. А ця підготовка складається з безлічі операцій по чищенню, подрібненню, змішуванню, збиванню, вичавленню тощо. Фактично механічне обладнання, яке ви бачите в цьому розділі, здатне повністю замінити собою ручну роботу, яка зараз, певно, забирає у ваших кухарів безліч часу та зусиль. Чищення та нарізання завдяки овочерізкам буде виконано майже миттєво та, крім того, допоможе одержати шматочки різних форм, товщини та довжини.
Подрібнення та змішування за допомогою сучасних м’ясорубок надасть можливість дуже швидко обробити великі обсяги продукції.
А які смачні пюре та коктейлі можуть з’явитися у вашому меню після придбання сучасного блендера!
Таким чином, процеси, виконувані за допомогою механічного обладнання, допоможуть наблизити технологічні процеси до бездоганного рівня: не лише швидко, а ще й якісно, корисно, красиво. Ми пропонуємо безліч найменувань приладдя, яке створене для полегшення праці кухарів: терки, соковитискачі, тісторозкатки, картоплечистки, міксери, кутери, преси для котлет, комбайни та багато чого іншого.